Grindų betonavimas

image1UAB “Topstatyba” atlieka visus grindų paruošimo ir betonavimo darbus nuo sąmatos sudarymo iki projekto galutinio įgyvendinimo naudojant savo arba užsakovo medžiagas. Grindų betonavimas, sudėtingas ir kruopštus procesas.
Darbai atliekami naudojant kokybišką vokišką grindų betonavimo įrangą. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais atliktiems darbams suteikiama garantija.
Mes branginame kiekvieną klientą. Pagrindinė mūsų užduotis – yra patenkinti visus Jūsų lūkesčius bei idėjas paversti realybe. To siekiame užtikrindami kokybę, naujų produktų įvairovę, mokydami darbuotojus, investuodami į įrangą bei įrankius, nuolat tobulindami veiklą, diegdami naujas technologijas, įgyvendindami naujus projektus.
Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, gerai žinantys ir išmanantys savo darbo bei užduočių specifiką, kurie su malonumu Jus aptarnaus bei padės priimti tinkamiausią sprendimą.

Smėlbetonio grindys – puikus grindų išlyginamasis sluoksnis, kuris tinka gyvenamų ir negyvenamų patalpų šildomoms ir nešildomoms grindims. Smėlbetonio grindys yra idealus pagrindas klijuojant plyteles, klojant parketą, laminuotas grindis ir kt.

Mes atliekame grindų betonavimo darbus su kokybiška šiuolaikine betonavimo įranga. Naudojant pneumatinę betono padavimo mašiną darbai gali būti atliekami dideliuose aukščiuose. Mašinoje paruoštas mišinys paduodamas tiesiai į reikalingą mums pastato vietą. Tai ženkliai palengvina ir pagreitina darbą bei leidžia išvengti papildomų išlaidų.

Smėlbetonio grindų įrengimo pabaigoje paviršius nuglaistomas naudojant elektrinę glaistyklę, tam ,kad galutinai būtų išlygintas ir sutankintas paviršius. Atliekamas deformacinių siūlių pjovimas.

Darbai atliekami greitai, kokybiškai, neteršiama aplinka, nelieka nepanaudoto mišinio, nes jo pagaminama tik tiek, kiek reikia.