Apie įmonę

Pagrindiniai mūsų atliekamų darbų principai yra:
• Geriausios kainos.
• Darbų kokybė.
• Atsakomybė.
• Patenkinti užsakovai.

UAB „Topstatyba“ – statybos įmonė sėkmingai vykdanti savo veiklą visoje Lietuvoje. Atliekame grindų paruošimo ir betonavimo darbus daugiabučiuose bei individualiuose namuose , kotedžuose, sandėliuose ir gamybinėse patalpose. Atliekame visus betonavimo darbus nuo sąmatos sudarymo iki projekto galutinio įgyvendinimo naudojant savo arba užsakovo medžiagas. Darbai atliekami naudojant kokybišką vokišką Putzmeister arba BMS betonavimo įrangą.

Mūsų pagrindinis tikslas – kokybiškas rezultatas, pilnai patenkinantis visus užsakovo poreikius.

Atlikdami darbus laikomės griežčiausių normų ir taisyklių, nuolatos keliame mūsų darbuotojų kvalifikaciją, diegiame naujausias technologijas, naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei įrangą.
Sukaupta patirtis, profesionalus ir savalaikis darbų atlikimas užtikrina bendrovės paslaugų kokybę bei patikimumą. Mūsų didelę patirtį turinčių kvalifikuotų darbuotojų komanda užtikrina, kad aukščiausias darbo rezultatas bus pasiektas mažiausiomis sąnaudomis už prieinamą kainą.

Esame pasirengę suteikti mūsų klientams kvalifikuotą pagalbą įgyvendinant statybos projektus bei vykdant garantinius įsipareigojimus. Visuomet siekiame geriausių rezultatų bei palankiausių klientų vertinimų. Esame lankstūs ir patikimi partneriai kiekvienam užsakovui. Dirbdami atsakingai plėtojame tvirtus ir ilgalaikius ryšius su savo partneriais.

Kodėl verta rinktis mus?

image12Kokybiškas grindų betonavimas leis jums sukloti grindų dangą idealiai. Naudojamos aukštos kokybės markių betonas, mūsų specialistų patirtis ir šiuolaikinės technologijos naudojimas, ruošiant išlyginamąjį smėlbetonio sluoksnį, užtikrina lygų ir neįtikėtinai tvirtą paviršių. UAB “TOPSTATYBA” specialistai lengvai susidoroja su visomis užduotimis, turi darbų patirties įvairios paskirties patalpose, atsižvelgia į visas individualias mikroklimato ypatybes ir organizacinius grindų dangos reikalavimus.

Kokybės garantija

Aukštą kokybę garantuoja profesionalios vokiškos įrangos naudojimas ruošiant mišinius ir atliekant visus darbus. Šiai dienai, Lietuvos rinkoje yra daug įmonių, kurios siūlo grindų betonavimą. Ši paslauga atliekama UAB”Topstatyba” specialistų išsiskiria ne tik dideliu patvarumu ir ilgaamžiškumu, bet ir idealiai lygių ir be jokių defektų grindų išlyginamuoju sluoksniu. Dėka to, nebereikia naudoti liejamų savaime išsilyginančių dangų. Labai svarbus vaidmuo tenka didelei patirčiai ir techniniam personalo profesionalumui, atliekančiam grindų išlyginamojo paruošimo ir betonavimo darbus. Prie to pridėkit trumpą grindų gamybos laiką, kuris sumažina darbų laikotarpį visame objekte, taip sutaupomi ne tik pinigai, bet ir laikas. Ypatingas dėmesys skiriamas specialistų, dirbančių mūsų įmonėje, įgūdžių gerinimui. Šis metodas užtikrina aukštą grindų betonavimo lygį. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai, turintys 10 metų patirtį, apmokyti ir sugebantys dirbti su šiuolaikine europietiška įranga.

image13Mūsų užsakovai: UAB “Viremida“, UAB „Darstamas“, UAB „Vensva“, UAB „Litnaglis“, UAB „Warff“, UAB „Džiugo statyba“, UAB „PST“, UAB „RAINIŲ STATYBA“, UAB „Klaista“, UAB „Viremidos statyba“, UAB „Plungės Jonis“, UAB „Sistema“, UAB „Sauslaukio statyba“, UAB „Virdaleka, UAB „ Plungės lagūna“, UAB „Palska“, UAB „Parama“ ir kt.